ÖVRIGT / Teknika / Bordstelefon 11654556
nr 1165 4556
Bordstelefon
modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 februari 2018
kl 19:48:29
150 kr